_

PR ŁOSOŚ NA TARGACH SEAFOOD EXPO GLOBAL W BARCELONIE

W dniach 25 – 27 kwietnia 2023 r. w Barcelonie odbyły się kolejne międzynarodowe targi branży rybnej Sea Food Expo Global. To już 2 edycja największych na świecie targów rybnych, które odbyły się w tym słonecznym mieście.

Podobnie jak rok temu liczba uczestników była imponująca. W 8 halach o łącznej powierzchni 200 000 m² swoje stoiska zorganizowało prawie 12 000 wystawców z niemal 80 krajów. W ciągu 3 dni targi odwiedziło 2,5 mln osób ! Powyższe statystyki pokazują skalę wydarzenia, a co za tym idzie możliwości i korzyści biznesowe dla uczestników.

Event jest znakomitą okazją do spotkań biznesowych ze stałymi kontrahentami oraz poznania nowych odbiorców i dostawców rozmaitych towarów, surowców oraz usług. Targi są także szansą na zapoznanie się z nowościami produktowymi, których nie brakuje na rynku rybnym.

Podobnie jak rok temu, w jednej z hal, zorganizowane zostało polskie stoisko narodowe, gdzie swoje standy miało 20 krajowych firm, w tym PR Łosoś. Stoisko przygotowane zostało przez Polskie Stowarzyszenie Przetwórców Ryb wraz ze Związkiem Polskich Producentów Ryb, a patronat objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Stoiska cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających.